İçeriğe geç

Oto Şan & Vitesse Otomotiv

Firmamız 1983 yılında OTO ŞAN adıyla Kenan ALTINUŞAK tarafından kurulmuştur. 2003 yılında Ltd.Şti. olarak ticari yaşamını sürdürmekte olup, kurulduğu günden itibaren Renault marka araçların yedek parça satışı ile iştigal etmektedir. Zaman içerisinde büyüyerek gelişen işletmemiz şu anda 1100 metrekarelik bir alanda hizmet vermektedir.

Sindirerek büyüyen firmamız pek çok markanın bayiliğini yapmakla birlikte RENAULT-MAİS YETKİLİ YEDEK PARÇA SATIŞ NOKTASI ve KARLAND bayiliğini de başarı ile sürdürmektedir.

2000 yılından bu yana da VİTESSE markası ile başta Renault olmak üzere yedek parça üretimi de gerçekleştirmektedir. VİTESSE markalı ürünlerimiz Türkiye genelinde saygınlığını ispatlamış 25 adet Toptancı Üzeri Firma tarafından ülkemize pazarlanmaktadır. Ayrıca şirketimiz tarafından da VİTESSE ürünlerimiz Fransa ve Cezayir ve Tunus .a ihraç edilmektedir.

Şirketimizin kurucusu Kenan Altınuşak , 2001-2005 yılları arasında Bornova Oto Tamirciler Odası Başkan Vekilliği,2003-2005 yılları arasında EGOD (Ege Otomotiv Derneği) Yönetim Kurulu Üyeliği,2001-2005 MEKSA (Mesleki Eğitim Vakfı) Yönetim Kurulu Üyeliği yapmış olup, 1999 yılından itibaren bugün de dahil olmak üzere 2.Sanayi Sitesi İşletme Koop. Başkan Vekilliği görevini sürdürmektedir.

Deneyimimizi kazandığımızı, hizmette de iddialı olduğumuzu, tüm bu birikimlerimizi kıymetli müşterilerimizle paylaşmak sizler adına hizmet vermek

şirketimizin ilkesi olan tam müşteri memnuniyetini firmamızla devam ettireceğimizi bilmenizi isteriz ve bunu taahhüt ederiz.

Saygılarımızla.

OTO ŞAN LTD ŞTİ