İçeriğe geç

Oto Şan Otomotiv Ltd.Şti.

2000 yılından bu yana da VİTESSE markası ile başta Renault olmak üzere yedek parça üretimi de gerçekleştirmektedir. VİTESSE markalı ürünlerimiz Türkiye genelinde saygınlığını ispatlamış 25 adet Toptancı Üzeri Firma tarafından ülkemize pazarlanmaktadır. Ayrıca şirketimiz tarafından da VİTESSE ürünlerimiz Fransa ve Cezayir ve Tunus .a ihraç edilmektedir.

Şirketimizin kurucusu Kenan Altınuşak , 2001-2005 yılları arasında Bornova Oto Tamirciler Odası Başkan Vekilliği,2003-2005 yılları arasında EGOD (Ege Otomotiv Derneği) Yönetim Kurulu Üyeliği,2001-2005 MEKSA (Mesleki Eğitim Vakfı) Yönetim Kurulu Üyeliği yapmış olup, 1999 yılından itibaren bugün de dahil olmak üzere 2.Sanayi Sitesi İşletme Koop. Başkan Vekilliği görevini sürdürmektedir.

Deneyimimizi kazandığımızı, hizmette de iddialı olduğumuzu, tüm bu birikimlerimizi kıymetli müşterilerimizle paylaşmak sizler adına hizmet vermek

şirketimizin ilkesi olan tam müşteri memnuniyetini firmamızla devam ettireceğimizi bilmenizi isteriz ve bunu taahhüt ederiz.

Saygılarımızla.

OTO ŞAN LTD ŞTİ